Konkurs „Komiks na 100 lat” – Wygraj atrakcyjne nagrody!

Stulecie odzyskania przez Polskę Niepodległości świętujemy na całym świecie. Znacie już cykl webinariów historycznych „Jestem Polakiem”, w ramach którego opowiadamy Wam o bohaterach walki o niepodległość. Teraz pora na konkurs!

Fundacja Edukacji Polonijnej ogłasza konkurs „Komiks na 100 lat”

NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ NAGRODY!

UWAGA ZMIANA TERMINU!

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie komiksu związanego z odzyskaniem przez Polskę Niepodległości. Komiks powinien być podzielony na około 10 plansz i opisywać wydarzenie historyczne lub wymyśloną przez Was przygodę, mającą związek z odzyskaniem przez Polskę Niepodległości i jej bohaterami. Po naszych zajęciach z cyklu „Jestem Polakiem” na pewno macie głowy pełne pomysłów!

Prace można wykonać ręcznie lub elektronicznie – zgłoszenie należy przesłać na adres sekretariat@polonia.edu.pl w formacie jpg, jpeg lub png. Na Wasze prace czekamy do 8 listopada 2018 roku.

Więcej informacji o konkursie – opis zadania konkursowego, oświadczenie Rodzica o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych i przydatne informacje znajdziecie w Regulaminie: do pobrania tutaj.

Pamiętajcie, że użyte w komiksie symbole narodowe (godło, flaga) należy traktować z szacunkiem!

Wyniki zostaną ogłoszone 11 listopada.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych do pobrania tutaj.  Zajęcia oraz konkurs organizowane są  w ramach projektu Bank Ambitnej Młodzieży Fundacji Santander Bank Polska im. Ignacego Jana Paderewskiego.