Polska level wyżej!

Rusza nowy projekt pt. Polska level wyżej”!

„Polska level wyżej” to promocja historii i dziedzictwa Polski poprzez ukazanie jej mniej znanych skarbów w postaci serii filmów. W ramach projektu przygotowujemy filmy o miejscach w Polsce oddalonych od głównych szlaków turystycznych, które przyciągnąć mogą niezwykłą historią, zwyczajami czy architekturą. Celem projektu jest wzmocnienie więzi Polonii i Polaków za granicą z krajem ojczystym oraz zachęcenie do częstszych odwiedzin w kraju. Chcemy pokazać Polskę mniej znaną, a piękną i pełną tajemnic. Spróbujcie razem z nami odkryć nieznane oblicza naszej Ojczyzny!

Kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCwsp9bFkC5WEBAbx_soRL5Q?view_as=subscriber

Nasz pierwszy odcinek dotyczy niezwykłej miejscowości, gdzie raz do roku można spotkać tłumy aniołów na ulicach! Lanckorona to miasto oddalone o zaledwie godzinę drogi z Krakowa, gdzie wydaje się, że wśród starych chatek czas się zatrzymał. Jednak coroczny Festiwal Aniołów pokazuje, że miasto gościło i ciągle gości ludzi o prawdziwie anielskich cechach, którzy zjeżdżają z całej Polski by wspólnie świętować. Obejrzyjcie co udało nam się zaobserwować wśród anielskich skrzydeł!

Już wkrótce pojawią się kolejne odcinki! Śledźcie nasz kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCwsp9bFkC5WEBAbx_soRL5Q?view_as=subscriber