Otrzymałeś już od nas newsletter?

Czy wiecie, że korespondujemy z Wami już prawie od roku?

 

8 sierpnia 2018 r. wysłaliśmy do Was nasz pierwszy newsletter. Pamiętacie jak wyglądał? Byliście już naszymi subskrybentami? Jeśli nie, poniżej prezentujemy Wam jego fragment.


Fragment pierwszego NEWSLETTERA FEP:


Od wysyłki naszego pierwszego maila do Was, baaardzo dużo się zmieniło. Nie tylko pod kątem wizualnym, ale i technicznym. Początkowo nie obyło się bez problemów. Po wysyłce świątecznego newslettera, nasza skrzynka mailowa odmówiła posłuszeństwa na kilka dni.  Ale dla nas to żadna przeszkoda, ucząc się na błędach staraliśmy się coraz bardziej ulepszać nasz system wysyłki newslettera, jego wygląd i treść. Oczywiście nadal wyciągamy wnioski i rozwijamy to narzędzie.

Tym co nie zostało zmienione są GRATISY – staramy się, żeby co jakiś czas uraczyć Was drobnym prezentem dla Waszych dzieciaków. Wiemy, że podobają Wam się takie dodatki do wiadomości, dlatego nie obawiajcie się, będziecie dostawać je nadal!

 

     

Wielokrotnie to właśnie Wy – odbiorcy naszego newslettera, jako pierwsi otrzymywaliście od nas wiadomości o najnowszych projektach, nad którymi pracowaliśmy. Informowaliśmy Was między innymi o:

 • webinarach,
 • zbiórkach i akcjach charytatywnych,
 • specjalnych projektach,
 • świętach obchodzonych w Polsce,
 • tradycjach,
 • istotnych dla polonijnej edukacji zmianach w prawie,
 • kongresach, konferencjach, wielkich koncertach i uroczystościach,
 • konkursach.
 

Fragment newslettera z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego:Fragment newslettera do zbiórki charytatywnej:Ponieważ to już prawie rok naszych korespondencji, a także wakacyjny czas podsumowań działań Fundacji Edukacji Polonijnej, tym razem poznacie kilka faktów właśnie o naszym NEWSLETTERZE.

No to zaczynamy:

  1. Przesłaliśmy do Was 14 kampanii.
  2. Każdego miesiąca dostaliście od nas 1 lub 2 wiadomości
  3. Łącznie nasz newsletter dotarł do prawie 40 tysięcy odbiorców
  4. Niemal połowa wiadomości zawierała załącznik – NIESPODZIANKĘ DLA DZIECI
  5. Najwięcej odbiorców naszego newslettera mieszka w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, ale jesteście też między innymi z Włoch, Francji, Niemiec, Polski, Ukrainy, Islandii i Jordanii – POZDROWIENIA DLA WAS WSZYSTKICH!

Następny newsletter lada chwila!