Webinaria - tablica ogłoszeń

Webinarium z logopedą

24 marca
Zobacz webinarium

Webinarium plastyczne

Stwórz kartkę świąteczną
9 kwietnia
Zobacz webinarium

Webinarium z matematyki

Geometria
16 kwietnia
Zobacz webinarium

Webinaria

Fundacja Edukacji Polonijnej ma na celu rozpowszechnianie polskiej edukacji za granicą. W ramach naszych działań udostępniamy różnorodne materiały edukacyjne oraz informujemy o dostępie do pomocy edukacyjnych.
W marcu 2016 roku Fundacja nawiązała współpracę z Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie. W ramach tej współpracy nauczyciele specjalizujący się w nauce języka polskiego jako obcego, prowadzą dodatkowe zajęcia dla uczniów projektu edukacyjnego Polskie Szkoły Internetowe Libratus.

Zależy nam, by dodatkowe lekcje online dawały możliwość ciągłego kontaktu z językiem polskim, uczestnictwa w ciekawych prezentacjach proponowanych przez nauczycieli oraz aktywności podczas różnych gier, zagadek i filmów edukacyjnych.

Nasze Webinaria są okazją do uzyskania przez rodziców informacji na temat dwujęzyczności czy rozpoczęcia nauki języka polskiego przez dziecko.

W naszej akcji Odkryj Polskę / Explore Poland (www.explorepl.pl) staraliśmy się pokazać najpiękniejsze oblicze naszej ojczyzny. Przygotowaliśmy cykl wakacyjnych webinariów plastycznych dla dzieci w wieku 6-12 lat.

12.07 „Niezwykłe budowle – latarnie morskie”
19.07 „Trójmiasto”
26.07 “Barania Góra – Beskid Śląski”
7.08 “Tajemnicza Sowia Góra” cz. 1 oraz „Tajemnicza Sowia Góra” cz. 2

Informacje o nadchodzących zajęciach pojawiać się będą zarówno na naszej stronie: polonia.edu.pl, jak i profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/FundacjaEdukacjiPolonijnej/

Poniżej prezentujemy ogólnodostępne tematy zajęć dodatkowych, które odbyły się do tej pory zarówno dla rodziców jak i dzieci: