Webinarium Ścieżką polskich legend!

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto każdego małego Polaka! Jest to doskonała okazja do świetnej zabawy i radości z pozytywów świata dziecięcego.

Fundacja z okazji tego święta chce życzyć wszystkim dzieciom na całym świecie dużo radości, energii do zabaw oraz ciekawości pozwalającej odkrywać niezbadane tajemnice!

Chcemy, aby to święto stało się również okazją do odkrywania kolejnych tajemnic polskiej kultury, w której rzeczywistość przeplata się z wyobraźnią. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne Webinarium pt. „Ścieżką polskich legend”.

Wszystkie dzieci chcące wziąć udział w zajęciach zapraszamy 05.06.2017 o godzinie 18.30 (czasu polskiego). Wspólnie odbędziemy podróż po świecie magicznych historii. Prowadzący opowie dzieciom najciekawsze Polskie legendy, sprawdzi wiedzę na temat słynnych miejsc oraz pokaże jak w prosty sposób utworzyć elementy kostiumu, by stać się bohaterem ulubionej legendy!

Link do spotkania znajdziecie tutaj: Webinarium „Ścieżką polskich legend”

Na pewno przyda się to wszystkim dzieciom, które chcą wziąć udział w konkursie „Ścieżką polskich legend”, przygotowanego przez Fundację, gdzie każdy może przebrać się za ulubioną postać z polskich wierzeń czy baśni.

Więcej informacji o konkursie „Ścieżką polskich legend”: www. polonia.edu.pl/konkurslegendy/