Wirtualna Jesień w Muzeum 3

   

Czy wiesz, że Polska może się pochwalić ponad 500 muzeami, a w tym dokładnie 123 gromadzi zbiory uznane za wyjątkowe dla dziedzictwa kulturowego? Część z nich wkrótce możesz odwiedzić, nawet nie wychodząc z domu. Już dziś zapisz się do naszego projektu edukacyjnego „Wirtualna Jesień w Muzeum”.

Jeśli masz dzieci w wieku od 6 do 16 lat, to wydarzenie jest właśnie dla Was. Cykl bezpłatnych webinariów we współpracy z muzeami z całej Polski stanowi niepowtarzalną okazję, by poszerzyć swoją wiedzę w zakresie naszej rodzimej historii i kultury. Młodzi z pewnością wiele się nauczą, podszkolą w języku polskim, a być może nawet odkryją nową pasję. Każdy uczestnik otrzyma dyplom potwierdzający udział w projekcie edukacyjnym.

 

Mieszkając za granicą, ciężko jest w pełni korzystać z rozmaitych dóbr, jakie oferuje nasza ojczyzna. Aby Wam to jednak umożliwić, proponujemy bezpłatne zajęcia muzealne on-line. Zwiedzanie polskich obiektów historycznych z zagranicy już nigdy nie będzie abstrakcją. Nie musicie przyjeżdżać do Polski, by czerpać wiedzę i zabawę z naszej wspólnej kultury. Wystarczy, że włączysz komputer, tablet czy telefon, a muzea same przyjdą do Twojego domu.

 

Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona, zatem nie zwlekaj i już dziś zarejestruj dziecko poprzez poniższe linki. Zapoznaj się z harmonogramem webinariów zaplanowanych na całą jesień i wybierz temat, który najbardziej zainteresuje Twoją pociechę.

 

Dzięki muzeom możemy w jednej chwili cofnąć się w czasie o setki czy nawet tysiące lat. Lekcje historyczne potrafią niezwykle zaciekawić, rozbawić, a czasem zadziwić. Właśnie dzięki kulturze zdobywamy bezcenną wiedzę i rozwijamy swoje emocje. Pamiętajmy o polskiej historii, która stanowi ważny element naszego dziedzictwa. Pomoże w tym nasz jesienny cykl webinariów muzealnych. Koniecznie zapisz swoje dziecko i nie pozwól mu zapomnieć o Polsce.

 
HARMONOGRAM WEBINARIÓW

Październik

25.10 o 18:00  – Muzeum Emigracji w Gdyni „Superbohaterowie – wczoraj i dziś”

Listopad 

3.11 o 18:00 – Muzeum Gier i Komputerów we Wrocławiu „Wirtualny spacer + historia domowej informatyki i gier wideo”

 

7.11 o 18:00 – Zamek Królewski w Warszawie „Na zamku Pana Prezydenta. Zamek Królewski w Warszawie w okresie międzywojennym”

 

10.11 o 16:00 – Muzeum dobranocek w Rzeszowie „Tropem bohaterów z dobranocek”

 

14.11 o 18:00 – Archeo MJP „Życie codzienne w dawnych czasach. Część pierwsza neolit”

 

21.11 o 18:00 – Zamek Królewski w Warszawie „Jak Feniks z popiołów. Zniszczenie i odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie”

 

24.11 o 17:00 – Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku „Westerplatte. Historia i przeszłość”

 

30.11 o 18:00 – Archeo MJP „Życie codzienne w dawnych czasach. Część druga wczesne średniowiecze”

 

Błąd bazy danych WordPressa: [Unknown column 'active' in 'where clause']
SELECT m.* FROM lcdmx_mailster_mails m WHERE m.list_id in ( SELECT id FROM lcdmx_mailster_lists WHERE active ='1' ) AND m.fwd_completed ='0' AND bounced_mail = '0' AND blocked_mail = '0' AND moderation_status >= '0' AND m.fwd_errors < ( SELECT max_send_attempts FROM lcdmx_mailster_lists l WHERE m.list_id = l.id LIMIT 1) ORDER BY m.receive_timestamp